{title}

Протест ВПЗУ: вимоги залізничників обіцяють виконати

Протест ВПЗУ: вимоги залізничників обіцяють виконати

Сьогодні у Києві Вільна профспілка залізничників України провела акцію протесту. Протестувальники вимагали гідної оплати та умов праці, збереження робочих місць, а також побороти корупцію й забезпечити розвиток ПАТ «Укрзалізниця». Спочатку залізничники зібралися неподалік Центрального залізничного вокзалу, а потім колоною рушили до Міністерства інфраструктури України. Представників протестувальників тут почули, й  запросили на перемовини. 

Вхід до Мінінфраструктури обступили кілька сотень людей у помаранчевих жилетах: вони   вимагали зустрічі з очільником відомства. У їхніх руках  - плакати з написами: «Об’єктивна атестація робочих місць»,  «Реорганізація «Укрзалізниці», а  не руйнування»,  «Геть злодіїв!», «Досить «розбазарювати» бюджет!», «Досить експериментів над залізничниками!», « Здоровий машиніст – безпечний рух!» тощо.

У натовпі дослухаюся до розмови працівниць «Укрзалізниці»: жінки скаржаться, що ставки їм підвищили, а ось доплати забрали, тому й стали отримувати не більше, а на 300-400 грн. менше. Усі бідкаються, що не знають, як прогодувати дітей.
Підвищення заробітних плат утричі за рахунок  належної організації  праці  та   фінансової  дисципліни  на   ПАТ «Укрзалізниця»  – одна з основних вимог, з якими люди прийшли до Міністерства інфраструктури. Як пояснює голова профорганізації Володимир Козельський, заробітки залізничників були серед  п’яти найвищих в Україні, а зараз – аж на 14 місці. Люди не знають, як їм вижити в умовах, коли зростають ціни на продукти, тарифи на комунальні послуги, як забезпечувати свої сім’ї та лікувати хворих батьків.
Серед інших вимог залізничників: повернути до списку  шкідливості № 2, який  дає  право   на пенсію  за віком  на пільгових  умовах, локомотивні бригади  та  інші  професії на  залізничному  транспорті  України;  провести розподіл акцій (не менше 50 % акцій ПАТ «Українська залізниця» розділити між залізничниками, враховуючи пенсіонерів, які колись там працювали); збільшити контингент ремонтного персоналу в локомотивних, вагонних та колійних господарствах; проводити доплату не менше 15 % до тарифної ставки при роботі працівників залізничного транспорту України на застарілих механізмах, локомотивах; тим, хто працює на відкритому повітрі, а також в кабінах локомотивів, колійних машин при температурі повітря не менше 27 С0; провести атестацію робочих місць за всіма професіями, які задіяні у виробництві в ПАТ «Українська залізниця» із обов’язковою участю представників профспілок із дотриманням чинного законодавства України та  міжнародних норм і нормативів; у локомотивних депо обороту та відпочинку локомотивних поїзних бригад організувати  безкоштовне гаряче харчування. Також залізничники вимагають створити  робочу  комісію  з  представників   профспілкових  організацій і  фахівців  Міністерства   інфраструктури  України  та  Міністерства охорони   здоров’я   України  для  перегляду  умов  проведення  періодичних  медичних  оглядів  і спрощення  методики  їх   проходження   з   урахуванням   атестації   робочих  місць   працівників   залізничного   транспорту   України.  Окремо виділені вимоги щодо роботи ПрАТ «Львівський локомотивно-ремонтний завод».  Підприємство необхідно забезпечити об’єктами для ремонту тягового рухомого складу на 2016-2017 роки. Що стосується  його працівників, то ВПЗУ вимагає  підвищити їм зарплату до рівня не нижче середньої заробітної плати по ПАТ «Українська залізниця», а також забезпечити їх пільгами  на рівні з їхніми колегами.
Залізничники піднімають ще одну проблему – процвітання корупції та зловживань. Тому вони вимагають припинити неправомірні  дії керівників структурних (виробничих) підрозділів  регіональних   філій   ПАТ «Українська залізниця».  А  кадрові зміни  на ПАТ «Українська залізниця» пропонують проводити обов’язково за участю профспілок, які діють на залізничному транспорті України.
На мітингу досить емоційно виступив голова первинної організації Вільної профспілки машиністів депо Кременчука Полтавської області Сергій Москалець. 
«Складається враження, що на підприємстві все руйнується, а керівництво не реагує і нічого не робить, - говорить Сергій Москалець. –  І якщо деякі керівники мають кошти і зможуть втекти за кордон, то прості залізничники – ні. Люди хочуть зберегти свої робочі місця та розвивати нашу залізницю. А в яких умовах вони працюють?! Наприклад, влітку в кабінах електровозів, виготовлених  у 1960-х роках, ми зробили заміри, й виявили, що на пульті машиніста температура досягає 60 Со. Тобто там можна  яєчню смажити! А  локомотивна бригада працює в таких умовах по 12 годин. Ми обливаємося потом, а нам навіть нормальної питної води не можуть дати. І поки я, як голова профспілки, не почну піднімати це питання, ніхто не поспішає її привезти. А самі керівники відмінно очищену воду п’ють…»  
«Не робіть оптимізацію кадрів на «Укрзалізниці» за рахунок простих трудівників», - закликає можновладців голова  жіночого комітету територіальної профспілкової організації (ВПЗУ  Південно-Західної залізниці  Людмила Грабова.
«Дуже важко працювати, коли не вистає рук, – каже жінка. – А зарплата - невелика й не відповідає ні рівню цін, ні тій роботі, яку виконують залізничники. Особливо хочу звернути увагу на важку працю жінок на ПАТ «Укрзалізниця»: часто вони трудяться понаднормово».
На мітингу виступив голова Конфедерації вільних профспілок України Михайло Волинець, який  розповів, що питання залізничників  він піднімає на міжнародному рівні. Крім того, профлідер запевнив, що КВПУ підтримує боротьбу залізничників за гідну працю та справедливість. 
У свою чергу, солідарність із протестувальниками від імені працівників столичної підземки висловив  голова Вільної профспілки працівників Київського метрополітену Юрій Сердюк.
«У нас – схожа ситуація, – констатує він. – Нам заробітну плату підвищують то на 5%, то на 10%. Але ці суми не змінюють суттєво наше матеріальне становище. Так само у нас відібрали право виходу на пільгову пенсію, хоч ми продовжуємо працювати, як кроти у підземеллі. Наша сила – в єдності. І лиш об’єднавшись, зможемо добитися змін й побороти несправедливість».
Мітинг біля стін Мінінфраструктури не був не помічений у відомстві, й представників від протестувальників запросили на перемовини за участі першого заступника міністра Євгена Кравцова та  члена правління ПАТ «Укрзалізниця» Желько Марчека. Вони тривали близько трьох годин, й найдовше  говорили про збільшення заробітних плат залізничникам.
Досягнувши консенсусу по всіх питаннях, учасники перемовин вийшли до мітингарів.  Зокрема, вони розповіли, що скорочення на ПАТ «Укрзалізниця» торкнеться тільки працівників апарату управління. Також було домовлено, що питання передачі частини акцій підприємства його  працівникам буде винесено на розгляд Верховної Ради. 
«Ми досягли  домовленості про механізм підвищення зарплат, який буде зрозумілим для працівників залізниці, - зазначив Євген Кравцов. – Після довгих дискусій було ухвалено рішення, що упродовж трьох місяців будуть вжиті конкретні заходи для підвищення заробітних плат. З боку міністерства ми повністю підтримуємо цю ініціативу. Дуже добре, що зустрілися з профспілками і обговорили питання фінансових резервів. Їхні представники дали багато пропозицій, здійснивши які, «Укрзалізниця» може зекономити кошти. Ми обговорили діяльність адміністративного персоналу на  рівні дирекцій й питання «зайвих керівників».  Ми добре почали діалог, та багато  чого треба зробити».
Чимало піднятих вільною профспілкою питань повинні вирішуватися на рівні керівництва ПАТ «Укрзалізниця». Євген Кравцов запевнив, що стосовно них з боку міністерства будуть розроблені конкретні документи і дані  доручення голові правління ПАТ «Укрзалізниця».
Залізничники сподіваються, що отримані домовленості не залишаться лише словами, і  їхні вимоги будуть виконані. Водночас вони запевняють, що готові будуть відновлювати активну боротьбу.

Хостинг

Схожі статті

Залишити коментар


Закрити