{title}

Під будівлею «Укрзалізниці» вимагають європейських зарплат

Під будівлею «Укрзалізниці» вимагають європейських зарплат

Сьогодні під будівлею ПАТ «Укрзалізниця» відбувся мітинг, ініційований Вільною профспілкою залізничників України. З-поміж низки вимог – суттєве підвищення заробітної плати. Біля центрального офісу відомства зібралося кілька сотень демонстрантів. У руках вони тримають гасла з написами: «Досить експериментів над залізничниками», «Європейським вимогам - європейське забезпечення», «Ні - хабарникам!».

 
«Ми вимагаємо підвищення заробітної плати не менш ніж на 100 відсотків», - заявив у вступному слові голова ВПЗУ Володимир Козельський. За його словами, пікетування буде безстроковим, до тих пір, доки не будуть виконані вимоги мітингувальників.
Очільник Вільної профспілки залізничників України нагадав, що у жовтні минулого року вони вже пікетували «Укрзалізницю» з такими ж вимогами. Тоді керівництво вдалося до щедрих обіцянок всебічно вивчити питання і вирішити їх. «Але, як кажуть, віз і нині там», - додав Володимир Козельський.
Голова первинної профспілкової організації ВПЗУ локомотивного депо Кременчук Сергій Москалець у своєму виступі звернув увагу на те, що залізничники, яким часто-густо доводиться працювати жахливих умовах, отримують жалюгідну зарплату. «Досить спати, пора вставати з колін!» - закликав він. І продовжив: «Обіцяних реформ ми так і не діждалися, натомість бачимо суцільне злодійство. Хочу нагадати, що це наша залізниця, а не якихось приймаків».
Такої ж тональності дотримувався і очільник вільної профспілки Південної залізниці Сергій Лашко, який акцентував на тому, що «у нас - найкорумпованіша галузь, яка пустила коріння корупції по всій країні». Поінформував він і про те, що голова правління ПАТ «Укрзалізниця» Войцех Балчун на своїй сторінці у Фейсбуці повідомив, що запланований на 14 червня мітинг замовлений певними політичними силами. «Хочу запевнити пана Болчуна та його радників: сьогоднішня акція не замовлена, а відтак і не проплачена жодними політичними силами чи якимись структурами. Ми сюди приїхали майже з усіх регіонів України, щоб висловити свою позицію і заявити на повен голос, що наш терпець уже увірвався», - підсумував Сергій Лашко.
Заступник голови Конфедерації вільних профспілок України Петро Тулей, який нещодавно повернувся із поїздки по Івано-Франківщині, де відвідав низку первинних профспілкових організацій, запропонував подивитися на проблеми сьогодення дещо ширше. Він висловив серйозний сумнів, чи мають наші владоможці бодай приблизне уявлення, як узагалі живуть, а точніше – виживають люди, за умов безперервного зростання тарифів практично на все та цін на найнеобхідніші товари. Про це ж говорили й інші промовці.
Коли мітинг добігав кінця і вирішено було поставити біля самісінького входу до офісу «Укрзалізниці» кілька наметів, до протестувальників підійшов представник охорони і запросив делегацію у складі десяти осіб на перемовини із адміністрацією.
Хостинг

Схожі статті

Залишити коментар


Закрити