{title}

Акцію залізничників у Києві підтримали італійським страйком

Акцію залізничників у Києві підтримали італійським страйком

Як ми вже повідомляли, під будівлею ПАТ «Укрзалізниця» у Києві з минулого тижня триває безстрокова акція працівників підприємства, які добиваються суттєвого підвищення зарплати. Сьогодні з 5-ї ранку на підтримку пікетувальників у столиці машиністи локомотивного депо «Кременчук» Південної залізниці розпочали «технічний», або так званий італійський страйк. 

 
Полягає він у тому, що залізничники виконують свої обов'язки, неухильно дотримуючись усіх норм і правил, передбачених посадовими інструкціями. Оскільки 99% локомотивів у депо «Кременчук» відпрацювали свій ресурс, а отже несправні й давно потребують ремонту, тож машиністи, які прийшли сьогодні на роботу, цілком справедливо відмовляються їх приймати й возити ними пасажирів та вантажі. За словами голови вільної профспілки локомотивного депо Сергія Москальця, який бере безпосередню участь у «технічному» страйку у Кременчуці, жоден із відповідальних працівників, включно із головним інженером, не ризикнув взяти на себе відповідальність і засвідчити своїм підписом, що тепловоз за своїм технічним станом може виїхати на лінію, тому на 10-ту годину ранку жоден локомотив із депо не виїхав.
Нагадаємо, що ініціаторами, як першої так і другої акції є Вільна профспілка залізничників України, яка домагається 100-відсоткового підвищення зарплати усім працівникам, окрім керівного складу ПАТ, посадові оклади якого вимірюються сотнями тисяч гривень. 
Хостинг

Схожі статті

Залишити коментар


Закрити